28 تیر 1403
اسلایدر نکات و اشتباهات رایج

قرص لاغری بلک اسلیم چیست و چه اثری دارد؟ + عوارض قرص لاغری بلک اسلیم

قرص لاغری بلک اسلیم چیست و چه اثری دارد؟

آنچه در این مقاله می‌خوانیدیکی از انواع داروهای لاغری، قرص لاغری بلک اسلیم است. با استفاده از این دارو می‌توانید در زمان کوتاهی به طور قابل توجهی وزن کم کنید. همچنین می‌توانید بر روی چربی‌های مقاوم بدن خود تاثیر بگذارید و نتیجه دلخواه خود را دریافت کنید. هرچند که باید با عوارض و خطرات این داروها، آشنا شوید.

اگر به دنبال روش‌های لاغری بوده باشید، احتمالا نام قرص لاغری بلک اسلیم را شنیده‌اید. روش‌های لاغری، امروزه متنوع‌تر شده‌اند و یکی از محبوب‌ترین آنها، استفاده از قرص‌های لاغری است. یکی از انواع قرص‌های لاغری، قرص بلک اسلیم است. داروهای لاغری و کاهش وزن این روزها توجه بسیاری را به خود جلب کرده‌اند و در کنار نتایج مثبتی که دارند، عوارض بسیاری هم به بار آورده‌اند. اما قرص بلک اسلیم چیست؟ این داروی لاغری چه عوارضی دارد؟ نحوه مصرف این دارو چگونه است؟ برای بهبود اثر این دارو چه کنیم؟ برای یافتن پاسخ این سوالات می‌توانید این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

قرص لاغری بلک اسلیم چیست؟

یکی از معروف‌ترین قرص های لاغری در بازار، قرص لاغری بلک اسلیم است. این داروی کاهش وزن از روش‌های سریع کاهنده وزن است. اما اصلا چرا انتخاب برخی از افراد قرص‌های لاغری است؟ برخی از افراد برای کاهش وزن خود با مشکل مواجه می‌شوند. مثلا علی‌رغم رژیم و ورزش، وزن آنها کاهش پیدا نمی‌کند. همچنین برخی افراد تمایل دارند که در سریع‌ترین زمان ممکن، وزن کم کنند. بنابراین بسیاری از این دسته افراد، به قرص لاغری بلک اسلیم روی می‌آورند.
این دارو از چند طریق باعث لاغری سریع شما می‌شود. می‌توانید با استفاده از بلک اسلیم به طرز قابل توجهی وزن کم کنید و به وزن ایده‌آل خود برسید. هرچند که قبل استفاده از این دارو باید برخی از نکات را در نظر داشته باشید و با دکتر مشورت کنید.

برای دریافت رژیم اختصاصی “از شنبه” فقط کافیه شماره تون رو اینجا وارید کنید!

۱. قرص لاغری بلک اسلیم پلاس

کپسول لاغری بلک اسلیم پلاس از انواع دیگر داروی لاغری بلک اسلیم است. این دارو حاوی ترکیبات محرک است و باعث لاغری سریع و زودهنگام فرد می‌شود. همچنین این داروی لاغری چربی‌سوز است و روی چربی‌های مقاوم بدن عمل می‌کند. این قرص هم ۳۰ عددی است. به خاطر داشته باشید که نباید این داروها را خودسرانه برای کاهش وزن استفاده کنید. همیشه استفاده از قرص‌های لاغری باید به عنوان راه‌حل آخر شما در نظر گرفته شود.


قرص لاغری بلک اسلیم با خاصیت چربی سوزی و کاهش اشتها باعث کاهش وزن شما می‌شود.

۲. قرص لاغری بلک اسلیم نیو

قرص بلک اسلیم نیو نوع جدید قرص لاغری بلک اسلیم است. این دارو از همان فرمولاسیون کلاسیک استفاده می‌کند. اما تغییرات اندکی داشته است تا به بهترین شکل و با کمترین آسیب باعث کاهش وزن شود. این دارو ۳۰ عددی است و برای مصرف یک ماه در نظر گرفته شده است. قرص لاغری بلک اسلیم نیو حاوی کافئین است که همین ماده باعث کاهش وزن و لاغری می‌شود. البته که تنها ماده موجود در این دارو کافئین نیست و حاوی مواد دیگری هم هست که در ادامه آنها را معرفی کرده‌ایم.

ترکیبات قرص لاغری بلک اسلیم چیست؟

حتما می‌خواهید بدانید که در این داروی لاغری چه موادی وجود دارند که باعث لاغری می‌شوند. یکی از اصلی‌ترین ترکیبات این قرص لاغری، کافئین است. اما تنها ماده محرک در این داروی کاهش وزن، کافئین نیست. در ادامه به مواد دیگری که در این قرص وجود دارند، اشاره کرده‌ایم:

 • انواع ویتامین‌ها برای پیشگیری از افتادگی پوست
 • فسفاتیدیل سرین
 • میوه عناب
 • ریشه جینسینگ پاناکس
 • پوست ماگنولیا
 • برگ پریلا
 • پوریا
 • نیاسینامید
 • ریشه اسکوتلاریا
 • گیاهی گل شور

قرص بلک اسلیم شیشه دارد؟

شاید برخی به شما بگویند که قرص‌های لاغری حاوی شیشه هستند. ترکیبات قرص لاغری بلک اسلیم را در مطلب بالاتر قرار داده‌ایم. داروهای لاغری که کد اعتبارسنجی دارند و آنها را از فروشگاه‌های معتبر خریداری می‌کنید، معمولا مشکلی ندارند و در ترکیبات آنها چیزی به جز اطلاعات قیدشده، نیست. اما اگر این دارو را از مراکزی تهیه کنید که اطمینان به اعتبار آنها نباشد، نمی‌توان گفت که چه ماده‌ای در ساخت آن به کار رفته است. پس هنگام تهیه داروی بلک اسلیم فقط به مراکز معتبر و داروخانه‌ها مراجعه کنید.


قرص لاغری بلک اسلیم را با آب فراوان مصرف کنید.

قرص لاغری بلک اسلیم چگونه باعث لاغری می شود؟

یکی از اصلی‌ترین سوالاتی که ذهن مصرف‌کننده‌ها را درگیر می‌کند، این است که این قرص‌های لاغری چگونه باعث لاغری می‌شوند؟ داروی لاغری بلک اسلیم از روش‌های مختلفی چربی‌های بدن شما را از بین می‌برد. در ادامه، به نقل از slimnoir، به این مکانیسم‌ها اشاره کرده‌ایم:

 • ترکیباتی که در قرص لاغری بلک اسلیم وجود دارد، وزن شما را کم می‌کند. این مواد اشتها را کاهش می‌دهند و هنگامی که دریافت مواد غذایی کاهش پیدا کند، وزن شما هم کم می‌شود.
 • قرص بلک اسلیم از انواع قرص‌های لاغری چربی‌سوز است. بنابراین چربی‌های بدن شما از بین می‌روند. مخصوصا چربی‌های مقاوم بدن شما تحت تاثیر این دارو قرار می‌گیرند.
 • متابولیسم بدن شما افزایش پیدا می‌کند. این هم یکی از روش‌های کاهش وزن است.

با قرص لاغری بلک اسلیم اصل چند کیلو وزن کم می کنیم؟ (قرص بلک اسلیم چند کیلو لاغر می کند؟)

طبق آمار به‌دست‌آمده در یک دوره مصرف این دارو حدود ۴ تا ۶ کیلوگرم وزن کم می‌کنید. هرچند در برخی افراد مشاهده شده است که با مصرف این دارو حدود ۱۰ تا ۱۷ کیلو وزن کم کرده‌اند.

برای دریافت رژیم اختصاصی “از شنبه” فقط کافیه شماره تون رو اینجا وارید کنید!

طریقه مصرف قرص لاغری بلک اسلیم چیست؟

روش مصرف این دارو بستگی به اثر آن دارد و از فردی به فرد دیگر متفاوت است. برای استفاده صحیح از داروی بلک اسلیم می‌توانید از مشاوره دارویی کمک بگیرید. در ادامه روش استفاده آن را به طور مختصر توضیح داده‌ایم:

 • اگر تا به حال از داروهای لاغری استفاده نکرده‌اید، یک قرص لاغری بلک اسلیم را ناشتا (ترجیحا نیم ساعت قبل از صبحانه) مصرف کنید.
 • در صورتی‌که استفاده از بلک اسلیم با این فرمول، موثر نبود و باعث کاهش اشتهای شما نشد، ۳ تا ۴ ساعت بعد از خوردن قرص اول، قرص لاغری دوم را مصرف کنید.
 • اگر باز هم اشتهای شما کاهش پیدا نکرد، می‌توانید دو عدد قرص لاغری بلک اسلیم را هم‌زمان و به صورت ناشتا مصرف کنید.
 • هم‌زمان با مصرف این داروی لاغری، باید رژیم کم کالری بگیرید. ورزش هم می‌تواند اثر آن را بیشتر کند.
 • به‌خاطر اینکه داروی بلک اسلیم چربی‌سوز است و آب بدن را بیش از اندازه مصرف می‌کند، برای پیشگیری از کم‌آبی باید هر نیم ساعت یک لیوان آب مصرف کنید.
 • این دارو را بیشتر از ۲ عدد در روز مصرف نکنید. زیرا می‌تواند باعث بروز مشکل شود.

تا چه زمانی می توان از قرص بلک اسلیم استفاده کرد؟

داروهای لاغری را نمی‌توان برای طولانی‌مدت مصرف کرد. زیرا این داروها عوارضی دارند که می‌توانند باعث بروز مشکل شوند و سلامت شما را تهدید کنند؛ بنابراین بهتر است که بیشتر از دو دوره از این داروها استفاده نکنید. هر چند که قبل از استفاده از داروهای لاغری باید با دکتر تغذیه مشورت کنید. همچنین اگر شرایط مشکلات سلامتی دارید، به‌هیچ‌وجه برای لاغری خودسرانه از این داروها استفاده نکنید.

زمان مصرف قرص بلک اسلیم کی است؟

بهترین زمان مصرف این دارو صبح‌ها و قبل از صبحانه است. اگر یک عدد دارو و قبل از صبحانه عمل نکند، می‌توانید یک عدد دیگر ۳ تا ۴ ساعت بعد از مصرف قرص اول استفاده کنید.

بلک اسلیم پلاس نیاز به نسخه دارد؟

برای خرید این داروی لاغری (یا انواع دیگر قرص بلک اسلیم مثل قرص لاغری بلک اسلیم نیو) نیازی به نسخه ندارید. اما این به آن معنی نیست که می‌توانید خودسرانه برای مصرف این داروها اقدام کنید. بهتر است که با دکتر مشورت کنید و بهترین روش را برای لاغری خود انتخاب کنید تا سلامت شما به خطر نیفتد.

برای دریافت داروی بلک اسلیم نیازی به نسخه نیست اما باید با دکتر مشورت کنید.

برای دریافت قرص لاغری بلک اسلیم باید به دکتر مراجعه کنیم؟

نیازی به مراجعه به دکتر برای دریافت داروی لاغری بلک اسلیم نیست. اما برای آشنایی با بهترین روش لاغری و اینکه این دارو برای شما مناسب است یا نه، باید به دکتر تغذیه مراجعه کنید و درباره عوارض و فواید آن با دکتر مشورت کنید.

کسانی که می‌توانند از قرص لاغری بلک اسلیم استفاده کنند کسانی که نمی‌توانند از قرص بلک اسلیم استفاده کنند
کسانی که اضافه‌وزن زیادی دارند و کاهش وزن آنها با توقف مواجه شده‌است. کسانی که زیر ۱۸ سال سن دارند.
کسانی که دکتر تغذیه برای استفاده از این دارو به آنها نظر مثبتی داده‌است. افرادی که بالای ۵۰ سال سن دارند.
کسانی که بیماری‌های زمینه‌ای ندارند و از سلامت نسبی برخوردارند. افرادی که فشار خون بالا دارند.
افرادی که اشتهای زیادی دارند و اشتهای آنها با رژیم لاغری کم نمی‌شود. دیابتی‌ها نباید از این دارو استفاده کنند.
افرادی که قند آنها تحت کنترل است. افرادی که به بیماری‌های کلیوی و کبدی مبتلا هستند، نباید از این دارو استفاده کنند.
آنهایی که بیماری‌های قلبی ندارند. کسانی که اشتباهات رایج در کاهش وزن دارند، بهتر است ابتدا اشتباهات و عادات غلط خود را اصلاح کنند و بعد به فکر استفاده از داروهای لاغری باشند.
افراد مجاز برای مصرف قرص لاغری بلک اسلیم

فواید قرص لاغری بلک اسلیم چیست؟

قرص لاغری بلک اسلیم از انواع داروهای لاغری است که سریعا روی وزن شما اثر می‌گذارد و در زمان کوتاهی می‌توانید به طرز چشمگیری وزن کم کنید. مثلا می‌توانید تا ۱۷ کیلوگرم وزن خود را کاهش دهید و این عدد قابل توجهی است. این دارو چند منظوره است و به روش‌های مختلفی می‌تواند روی وزن شما اثر بگذارد. اگر روند کاهش وزن متوقف شده است و این مسئله شما را آزار می‌دهد، با کمک داروی لاغری بلک اسلیم می‌توانید چربی‌های مقاوم بدن خود را آب کنید. قیمت بلک اسلیم نیز نسبت به باقی داروهای کاهش وزن، کمتر است.

برای دریافت رژیم اختصاصی “از شنبه” فقط کافیه شماره تون رو اینجا وارید کنید!

عوارض قرص لاغری بلک اسلیم کدامند؟

باوجود اینکه گفته شده است که داروی لاغری بلک اسلیم از انواع کم عارضه و موثر داروهای کاهش وزن است، این دارو هم عوارضی دارد که نمی‌توان نسبت به آنها بی‌تفاوت بود. حتما از خود می‌پرسید که قرص لاغری بلک اسلیم چه عوارضی دارد؟ قرص لاغری بلک اسلیم عوارض متعددی دارد که در ادامه به آنها اشاره کرده‌ایم.

 • داروهای لاغری باعث کمبود ویتامین‌ها و مواد معدنی در بدن می‌شوند.
 • ممکن است جذب چربی با مصرف این دارو با مشکل مواجه شود.
 • داروی لاغری بلک اسلیم می‌تواند باعث افسردگی شود.
 • اگر انواع اصلی آنها را خریداری نکنید، عوارض بی‌شمار خواهند بود و نمی‌توان سلامت شما را تضمین کرد.
 • تهوع و استفراغ و سایر علائم گوارشی می‌توانند با مصرف این داروها بروز کنند.
 • داروهای لاغری می‌توانند باعث بی‌خوابی شوند.

نظرات در مورد قرص لاغری بلک اسلیم چیست؟

کسانی که از کپسول های لاغری بلک اسلیم یا قرص های لاغری بلک اسلیم استفاده کرده‌اند، نظرات متعددی داشته‌اند. بیشتر آنها روی این مسئله که قرص لاغری بلک اسلیم باعث کاهش وزن سریع می‌شود، اتفاق نظر دارند. اما مصرف این دارو برای برخی عوارضی داشته‌ و باعث شده است، مصرف آن را به دیگران توصیه نکنند. برای مصرف این دارو، حتما باید با متخصص تغذیه مشورت کنید. اگر در دسته افرادی قرار داشته باشید که مصرف داروی بلک اسلیم برای شما مناسب نباشد، ممکن است سلامت خود را به طور جدی تهدید کنید.


افرادی که سلامت جسمی ندارند، نباید از داروی بلک اسلیم استفاده کنند.

چه کسانی می توانند از قرص لاغری بلک اسلیم استفاده کنند؟

کسانی که وزن آنها با ورزش و رژیم لاغری کاهش پیدا نمی‌کند، از طرفی از سلامت کامل برخوردار هستند و در گروه‌های منع مصرف داروی کاهش وزن قرار ندارند، می‌توانند از این دارو استفاده کنند. البته برای حصول اطمینان از مناسب‌بودن این دارو برای شما، باید با دکتر مشورت کنید.

چه کسانی نمی‌توانند از قرص لاغری بلک اسلیم استفاده کنند؟

بسیاری از افراد نمی‌توانند از داروهای لاغری و از قرص لاغری بلک اسلیم استفاده کنند. در ادامه این افراد را معرفی کرده‌ایم:

 • کسانی که زیر ۱۸ سال سن دارند.
 • افرادی که بالای ۵۰ سال سن دارند.
 • بیمارانی که به بیماری‌های قلبی مبتلا هستند.
 • افرادی که فشار خون بالا دارند.
 • دیابتی‌ها نباید از این دارو استفاده کنند.
 • افرادی که به بیماری‌های کلیوی و کبدی مبتلا هستند، نباید از این دارو استفاده کنند.
 • کسانی که اشتباهات رایج در کاهش وزن دارند، بهتر است ابتدا اشتباهات و عادات غلط خود را اصلاح کنند و بعد به فکر استفاده از داروهای لاغری باشند.
اگر کاندید مناسب این دارو نباشید، نباید از آن استفاده کنید. زیرا می‌تواند به سلامت شما آسیب بزند.

موارد احتیاط و منع مصرف کپسول لاغری بلک اسلیم چیست؟

موارد زیر را در مصرف داروی لاغری بلک اسلیم به خاطر داشته باشید:

 • اگر با مصرف این دارو با مشکلات جسمی و روانی مواجه شده‌اید، باید با دکتر مشورت کنید.
 • در صورتی‌که پریود هستید، نباید از این دارو استفاده کنید. مصرف بلک اسلیم در دوران قاعدگی ممنوع است.
 • اگر از سایر داروهای کاهش وزن استفاده می‌کنید، نباید از این دارو استفاده کنید.
 • در صورتی‌که ۱ یا ۲ عدد از این قرص را در روز استفاده می‌کنید، نباید تعداد بیشتری دارو مصرف کنید.
 • آب زیادی مصرف کنید. اگر آب کم می‌خورید، قرص لاغری بلک اسلیم برای شما مناسب نیست.

قرص لاغری بلک اسلیم با چه داروهایی تداخل دارد؟

اگر هر یک از داروهای زیر را مصرف می‌کنید، نباید از بلک اسلیم هم‌زمان با آنها برای کاهش وزن بهره ببرید:

 • آمیودارون
 • سیکلوسپورین
 • انسولین
 • متفورمین و داروهای کاهنده قند خون
 • داروهای بیماری‌های نقص ایمنی
 • داروهای تشنج و صرع
 • ویتامین یا مکمل‌های حاوی بتاکاروتن یا ویتامین E
 • داروهای ضدانعقاد خون مانند وارفارین یا کومادین

برای دریافت رژیم اختصاصی “از شنبه” فقط کافیه شماره تون رو اینجا وارید کنید!

آیا می توان از قرص لاغری بلک اسلیم در بارداری استفاده کرد؟

خیر. مصرف این دارو در دوران بارداری ممنوع است.

آیا می توان از قرص لاغری بلک اسلیم در شیردهی استفاده کرد؟

خیر. مصرف این دارو در دوران شیردهی ممنوع است.

قیمت قرص لاغری بلک اسلیم چقدر است؟ (سال ۱۴۰۲)

این دارو را می‌توانید از داروخانه با شروع قیمت ۴۰۰ هزار تومان تهیه کنید. هر چند که قیمت‌ها در بازار متفاوت است.

نتیجه گیری و راهنمای مراجعه به دکتر

قرص لاغری بلک اسلیم یکی از بهترین داروهای لاغری است. این قرص علاوه‌بر کاهش اشتها، با افزایش چربی‌سوزی و متابولیسم بدن به لاغری کمک می‌کند. کاهش وزن یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های امروز بشر است. روش‌های مختلفی برای لاغرشدن وجود دارد که بسیاری از آنها نیازمند انرژی و اراده پولادین است. اما با پیشرفت علم و تکنولوژی روش‌های جدیدی برای لاغر کردن به وجود آمده‌است که برخی از آنها بسیار ساده هستند؛ اما ممکن است عوارضی داشته‌باشند.

قرص لاغری بلک اسلیم یکی از روش‌های کاهش وزن است که خیلی از افراد با اضافه وزن نسبت به آن کنجکاو و مشتاق هستند. با یک دوره مصرف این دارو ممکن است حدود ۴ تا ۶ کیلوگرم وزن کم کنید.

در صورتی‌که این دارو را تهیه کرده‌اید و می‌خواهید درباره عوارض و طریقه مصرف آن اطلاعات کسب کنید، بهتر است از مشاوره دارویی دکترتو کمک بگیرید. همچنین اگر به دنبال روش‌های دیگری برای لاغری هستید و از قرص لاغری بلک اسلیم نتیجه موردانتظار را نگرفته‌اید، می‌توانید از دکتر تغذیه نوبت بگیرید و روش‌های مختلف کاهش وزن را بشناسید

برای دریافت رژیم اختصاصی “از شنبه” فقط کافیه شماره تون رو اینجا وارید کنید!


امیدوارم که حالتون خوب باشه. خوب می‌دونم که در این دنیای پرسرعت، پیدا کردن یک رژیم تغذیه‌ای که واقعاً به نیازهای فردیتون بخوره، چالش بزرگیه. خب، حالا چه به عنوان یک دوست و چه به عنوان یک کسب و کار، من می‌خوام بهتون بگم که توی پلتفرم آنلاین ما، “از شنبه“، یک فرصت جدید برای زندگی بهتر و سالم پیش رو دارید. رژیم‌های ما به دست متخصصان تغذیه با تجربه طراحی می‌شن، و این یعنی شما دیگه نیازی به دغدغه درست کردن برنامه تغذیه‌ای ندارید. ما باور داریم که هر فرد حق داره تا حد امکان راحت و با لذت به سلامتی خودش دست پیدا کنه. قیمت رژیم‌های ما هم واقعاً خوبه، چون ما باور داریم که این امکان باید برای همه باز باشه. ما یه جورایی به این فکر کردیم که این رژیم‌ها بیشتر یه سبک زندگی باشن تا یه برنامه سخت و ناپذیر.پس اگه با دوستاتون هم درباره‌ی این موضوع حرف می‌زنید، بهشون بگید که “از شنبه” منتظرشونه. ما در اینجا هستیم تا هر سوالی رو جواب بدیم و با هر پیشنهاد یا انتقادی که دارید، بهبود بیاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *